حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

هدایای تبلیغاتی ارزان و راهنمای ترکیب ۳ مورد آنها با یکدیگر

هدایای تبلیغاتی ترکیبی

زمانی که شما هدایای تبلیغاتی را برای یک نمایشگاه ، یک مراسم افتتاح و یا راه اندازی خط تولید یک محصول انتخاب می کنید قاعدتاً تمام تلاش خود را برای انتخاب بهترین ترکیب به کار می برید. انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان ترکیبی احتیاج به هنر خاصی دارد.

این نکته غیرقابل انکار وجود دارد که شما برای انتخاب هدایای تبلیغاتی باید نهایت دقت را به خرج دهید و نقطه به نقطه این هدایا باید با تفکر قبلی انتخاب شوند زیرا این محصولات نماد برند شما و عاملی برای به یاد سپاری خدمات و یا محصولات شما هستند.
همه ما می دانیم که برخی از هدایای تبلیغاتی همیشه بسیار محبوب بودند و این هدایای تبلیغاتی به خوبی کار چندین فروشنده را می توانند انجام دهند.

در این مقاله ما به بررسی سه نوع از لوازم این صنف محبوب می پردازیم:

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی وسیله ایست که هرگز از صنف تبلیغات بیرون نخواهد رفت در دنیای امروز چه کسی می تواند ادعا کند که به این وسیله احتیاجی ندارد؟ هر کسب و کاری و هر شخصی در طول عمر خود و یا در ساعات کاری خود حداقل به چند خودکار احتیاج دارد پس چه بهتر که وسیله ای به این ارزشمندی را شرکت ما به آن شخص هدیه کند این تجربه مختص به کارمندان و صاحبان کسب و کار ایران محدود نمی شود و این یک قانون جهانی است. این قانون جهانی همان چیزی است که خودکارهای تبلیغاتی را به هدیه ای ارزشمند بدل کرده است.

در شرکت پیام گرافیک می توانید خودکار هایی که برند و یا شماره تلفن شما بر روی آن درج شده است را سفارش دهید.

وجود خودکارهای تبلیغاتی در دست مشتریان ، هنگام یادداشت کردن هرچیزی، برند و تلفن شما را به آنها یاد آوری می کنند.

ممکن است خودکارهای تبلیغاتی به یک انتخاب کلیشه ای تبدیل شده باشند اما همین هدایای تبلیغاتی کلیشه ای قدرتی دارند که می توانند هر رقیب سرسختی را شکست دهند.

سررسید تبلیغاتی یا دفترچه یادداشت تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی
دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت های تبلیغاتی رگه های مشابهی با خودکار های تبلیغاتی دارند بدین صورت که می توان گفت این دو مکمل همدیگرند.

همچنین دفترچه های تبلیغاتی یک انتخاب عالی برای هدیه دادن هستند. ترکیب دفترچه تبلیغاتی با یک خودکار که برند شما بر روی آن حک شده است بسته تبلیغاتی را می سازد که می تواند هر مشتری را به خود جذب کند و ماه ها برند شما و شماره تلفن شما را در معرض دید آن مشتری قرار دهد.

اگر این دفترچه ها یا خودکارهای تبلیغاتی از کیفیت خوبی برخوردار باشند مطمئناً مشتریان آنها را بیشتر دوست خواهند داشت.

پیام گرافیک تولید کننده انواع دفترچه یادداشت های ساده خط دار سربرگ دار و انواع سیمی آن می باشد. همچنین تنوع در جلد سررسید و طراحی متنوع سررسید پیام گرافیک را انتخاب ایده آل برای سفارش هدایای تبلیغاتی تبدیل کرده است

نوع دیگری از هدایای تبلیغاتی هستند که بسیار ایده آل برای نمایشگاه ها و یا عرضه محصولات می باشند. کیف های تبلیغاتی یا ساک تبلیغاتی یکی از آسان ترین و ارزانترین هدایا برای مشتریان هستند. وجود این ساک ها به بهتر دیده شدن برند شما کمک شایانی خواهد کرد زیرا دو مورد قبلی تقریباً وسایل شخصی هستند و فقط در اتاق یا دفتر کار افراد کاربرد دارند اما این مورد به علت اینکه هنگام قدم زدن یا حمل کردن وسیله ای مورد استفاده قرار می گیرد نام شما را به سرعت سر زبانها خواهد انداخت.

ساک تبلیغاتی یا کیف تبلیغاتی

کیف تبلیغاتی ساک تبلیغاتی
ساک تبلیغاتی

همانطور که در مطلب “کوله پرکن ها در هر نمایشگاه چه نقشی دارند؟” به آن اشاره شد، در نمایشگاه ها افرادی هستند که عاشق جمع آوری هدایای تبلیغاتی اند و به کمک این افراد و به وسیله ساک های تبلیغاتی می توان مثل یک بنر سیار محصولات خود را تبلیغ کنیم.

کیف های تبلیغاتی بسیار عالی اند. زیرا همه خواهان آنها هستند. شما می توانید برگه های تبلیغاتی خود مانند بروشور ، کتابچه و کارت ویزیت را در داخل این ساک های تبلیغاتی قرار دهید تا افراد بعدا به آن نگاه کنند. مردم بیشتر تمایل دارند یک کیف رایگان در نمایشگاه بگیرند تا یک بروشور. بنا ابراین می توانید یک بروشور در هر کیسه بگذارید تا دو هدف را با یک تیر زده باشید.

علاوه بر این مردم نسبت به محیط زیست آگاهی بیشتری پیدا کرده اند بنابراین آنها به وسایلی فکر می کنند که امکان استفاده مجدد از آنها تا مدت ها وجود داشته باشد. پس چه بهتر که جای خالی این وسیله را هدایای تبلیغاتی ما پرکنند با این کار به ایجاد رابطه در ذهن آنها با شرکت شما کمک شایانی خواهد شد و مطمئناً به فروش بالقوه در آینده منجر می شود.

حالا نوبت ترکیب کردن است

یک دفترچه یادداشت سربرگ دار را با یک خودکار مارک دار داخل یک کیف ساده که به برند شما مزین شده است قرار دهید.

توصیه می شود که این ها را از قبل آماده کنید و یا در مقابل چشم مشتری ، با ارائه توضیحاتی آن ها را داخل کیسه بگذارید و به آنها هدیه کنید. بعد از هدیه دادن با خیالی آسوده این افراد را داخل نمایشگاه رها کنید و مطمئن باشید این افراد به کمک هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت شما مشتریان بسیاری را به سمت شما جذب خواهند کرد. این هدایای تبلیغاتی بسیار ارزان قیمت هستند و مردم به خاطر سودمندی بسیار بالای شان آنها را دوست دارند.

در پیام گرافیک می توانیم طیف گسترده ای از این محصولات را با انواع محصولات دیگر به صورت ترکیبی برای شما طراحی و چاپ نماییم برای این کار با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X