حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آشنایی با ۴ مورد از هدایای تبلیغاتی عجیب اما کاربردی

ربات چوبی

ارائه تاثیر پایدار برای مشتریان فعلی و بالقوه شما اساس تمام تکنیک های بازاریابی و تبلیغات است. به آخرین باری که چیزی را به عنوان هدیه دریافت کرده اید فکر کنید. مهم نیست چه کسی هستید، کافی ست چاشنی هیجان را به هدایای تبلیغاتی خود اضافه کنید تا نتایج کار را ببینید. چرا یک قدم فراتر نروید؟! و یک خاطره ماندگار برای مشتریان فعلی و احتمالی خود فراهم نکنید؟!

به یاد داشته باشید که هرگونه هدیه مجانی، غافلگیری خوشایندی را به همراه خود دارد. حال فرض کنید هدیه ای غیر معمولی و منحصر به فرد که هرگز آن را تجربه نکرده اید دریافت کنید مطمئناً باید تجربه ای هیجان انگیز باشد.

چرا هدایای تبلیغاتی خیلی خوب کار می کنند

هدایای تبلیغاتی اداری
هدایای تبلیغاتی کارساز هستند چون آنها اغلب محصولاتی هستند که در در اطراف ما کاربرد دارند به عنوان مثال در هر دفتر کار، مدل های بی شماری از لیوان ها وجود دارند. در آشپزخانه ها یا حتی در دیوارهای خانه به شکل خودکار و یا جا کلیدی خود را نشان می دهند و هدایای رایگان دائماً مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرند.

هدایای تبلیغاتی اکثراً در پس زمینه زندگی ما کاربرد دارند به صورت هوشمندانه کار خود را انجام می‌دهند این است که در زمانی که احتیاج به خدمات یا محصولات شما حس شود برند شما اولین گزینه پیش روی آنها خواهد بود و مطمئناً وارد ذهن آنها می شود.

در شرکت پیام گرافیک کیفیت و سرعت را می توانید تنظیم کنید تا مطمئن شوید که محصولات تبلیغاتی شما و هدایای نمایشگاهی که در نظر گرفته اید برای سال ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

هدایای تبلیغاتی عجیب و غریب

موارد زیر گزیده ای از هدایای بسیار منحصر به فردی هستند که می توانید در مکان های مختلف و بسته به فعالیت شرکت تان به مشتریان ارائه دهید

بطریهای انعطاف پذیر

بطری انعطاف پذیر
بطری کیسه ای

بطری های آب یا نوشابه انعطاف پذیر محصولاتی واقعا منحصر به فرد هستند. بخشی از مشکل بطری های سخت با قابلیت استفاده مجدد این است که مردم تماایل ندارند وسیله‌ای تقریباً بزرگ را دائماً با خود حمل کنند و اگر آن ها را داخل کیف بگذارند مکانی را اشغال کند. به خصوص وقتی که آنها خالی هستند و دیگر استفاده ای برای آنها ندارند.

خب با این بطری های نوشیدنی انعطاف پذیر می توان بعد از استفاده آنها را لوله کرده و به هر جایی برد. حتی می توان آن ها را در جیب عقب جا داد مطمئن باشید مشتریان شما این هدیه دوستدار محیط زیست را که استفاده های واقعی و شیرین را ارائه می دهد دوست خواهند داشت و آنها را به یک بطری سنتی سخت ترجیح می دهند.

بیسکویت های چاپی

بیسکویت
بیسکویت چاپی

گاهی اوقات باید گرسنگی خود را با چیز های مناسب و سریع ریشه کن کنیم. اینجاست که بیسکویت های چاپی وارد می شوند. گرچه فناوری تولید آنها هنوز در کشور ما وارد نشده است ولی یک روش منحصر بفرد برای نشان دادن نام تجاری شما در میان محصولات خوراکی است.

بیسکویت های چاپی ممکن است عمر زیادی نداشته باشند اما قطعاً خاطره ای ماندگار را برای مشتریان خود فراهم می‌کنند.

لامپ های کفش

کفش کتانی
چراغ بند کتانی

یک هدیه منحصر به فرد برای کفش های مشتریان داشته باشید. ارائه این هدیه برای سرگرمی همه اقشار، از کودکان تا بزرگسالان بسیار ایده آل است. این وسایل یک نقطه پر رنگ در بین هدایای تبلیغاتی است که خود مشتریان یا کسانی که با آن ها ارتباط دارند ایجاد می کند. حال اگر این وسایل تبلیغاتی با نام شرکتی که بر روی آن چاپ شده است ترکیب شوند تاثیر آن را دوچندان خواهند کرد.

ربات های مکعبی

ربات چوبی
ربات چوبی

این روبات های کوچک از ترکیب چند مکعب که با کش به همدیگر متصل شده اند تشکیل می شود. ماهیچه و اعضای این روبات به گونه ای است که اجازه می دهد در صدها ژست مختلف قرار گیرند. اعضای چوبی آنها در برابر شکستگی بسیار مقاوم است و همچنین در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشد.

اگر این هدایای تبلیغاتی با لوگوی شما ترکیب و به هر کارمند هدیه داده شود می توانند در ساعات اوقات فراغت وسیله خوبی برای سرگرمی باشند.

آیا این هدایای تبلیغاتی باعث جرقه زدن در ذهن شما شده است اگر این اتفاق افتاده است مطمئن باشید که برای مشتریان شما یا کسانی که به کسب و کار شما مراجعه می کنند این جذابیت دوچندان خواهد بود.

پیام گرافیک تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی با تمرکز بر جلد مدارک ، کیف مدارک و سررسید تبلیغاتی است  چنانچه به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان می گردید به فروشگاه ما و یا سایت ما سر بزنید.

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X