حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چگونه هدایای تبلیغاتی خاص را به کارت ویزیت خود تبدیل کنید !؟

لیوان تبلیغاتی

شکی نیست که هدایای تبلیغاتی خاص می توانند تاثیر بزرگی بر کمپین ها و اهداف بازاریابی شما داشته باشند زیرا می توانند برند شما را به همراه توضیح در رابطه با کسب و کارتان به راحتی ارائه دهند.

آن ها همچنین می توانند به شما کمک کنند تا تاثیر ماندگاری در ذهن کسانی که با آنها رابطه کاری برقرار کرده اید داشته باشید.

کارت ویزیت ها رایج ترین کاری هستند که اغلب شرکت ها به مشتریان بالقوه ارائه می دهند اما اگر می خواهید از این رقابت خارج شوید و فاصله زیادی با رقبا بگیرید باید وسایلی خلاقانه تر از ارائه یک کارت ویزیت ساده داشته باشید.

 چرا باید از هدایای تبلیغاتی خاص به عنوان کارت ویزیت خود استفاده کنید؟

اقلام تبلیغاتی توجه مردم را جلب می کنند و مشتریان دوست دارند چیزی را داشته باشند که به راحتی از آن استفاده کنند.

به راستی چه کسی است که میتواند ادعا کند از هدایای تبلیغاتی خوشش نمی آید؟

زمانی که کسی یک هدیه از طرف شما دریافت می کند بدون هیچ زمینه ای به شما فکر می کند و تصویر ذهنی خود را از برند شما شکل می دهد.

علاوه بر این اقلام تبلیغاتی کم هزینه تر از بازاریابی حضوری یا روش های دیگر تبلیغات هستند. آنها به توزیع

های چندگانه نیاز ندارند و با ساده ترین روش نام تجاری و اطلاعات شما را در ذهن مردم حفظ می کنند.

با دادن یک هدیه کوچک تبلیغاتی به مشتری رقبا را از ذهن او پاک می کنید و می توانید حس وفاداری به برند را در آنها ایجاد کنید. شما می توانید به راحتی یک هدیه تبلیغاتی مطابق با نیاز مخاطبین خود درست کنید و با این کار می توانید از آن به عنوان یک کارت ویزیت استفاده کنید. ایده آل نیست!؟

زمانی را در نظر بگیرید که مشتری شما مشغول به کار یا در حال استراحت است و وسیله ای که از طرف شما به عنوان هدیه دریافت کرده است به چشم می خورد.

در این هنگام چگونه می توانید ارزش های شرکت خود را به روشنی بیان کنید؟ ارائه این هدایا راه ساده ای برای اطمینان از این است که پیام درستی را در مقابل افراد مناسبی قرار داده اید.

کدام هدیه های تبلیغاتی بهتر عمل می کنند؟

لیوان تبلیغاتی
لیوان تبلیغاتی – اختصاصی برای بیمه ایران

انتخاب آیتم های تبلیغاتی عالی به عنوان معرف کسب و کار شما راحت تر از آن است که شما فکرش را بکنید. سال گذشته انجمن کالاهای تبلیغاتی بریتانیا تحقیقاتی را در هفته بازاریابی به اجرا درآورد. نتایج این پژوهش این بود که ۸۷ درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند هدایای تشویقی بهترین انتخاب هستند، بنابراین هنگام انتخاب آیتمی برای خرید حتماً به این گزینه نیز توجه می کنند.

اگر مردم احساس کنند که هدایای تبلیغاتی شما مفید است احتمالاً شانس فروش محصولات خود را نیز بالا می برید به این معنی که شما با کمترین تلاش در معرض دید افراد بسیاری هستید. بر اساس این گزارش رایج ترین هدیه های تبلیغاتی عبارتند از خودکار، دفترچه یادداشت، لیوان یا ماگ سرامیکی و موس پد. اما چرا این موارد انقدر محبوب هستند؟

خودکار:

هدایای تبلیغاتی
خودکار تبلیغاتی ساده

۳۶ درصد از افرادی که در این تحقیق شرکت کردند یک خودکار بر روی میز خود داشتند خودکار ها و قلم ها یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی برای انتخاب هستند زیرا بیشتر افراد و به بیان دیگر همه کسانی که سواد خواندن و نوشتن دارند به آن احتیاج پیدا می کنند و به شما این اجازه را می دهند تا پیام خود را روی بدنه آن اضافه کنید.

دفترچه یادداشت:

شما به راحتی می توانید نام تجاری و شماره تماس خود را بر روی همه برگه های یک دفترچه یادداشت اضافه کنید که این کار دفترچه ها را به یک هدیه کاربردی برای مشتریان تبدیل می کند.ولی باید دقت داشت که در طراحی دفترچه های یادداشت نباید رنگ های خیلی به اصطلاح جیغ استفاده شوند و فضای نوشتن کافی داشته باشند.

لیوان، فنجان یا ماگ:

این وسیله نه تنها در خانه های مردم بلکه در دفاتر و سایر اماکن تجاری یا همایش ها نیز ضروری به نظر می رسند.

موس پد:

یک مورد دیگر که در خانه ها دفاتر رویداد ها و کنفرانس ها مورد استفاده قرار می گیرند این وسیله است تنها برای برندینگ و مارک سازی عالی هستند چون آنها به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند و اسم شرکت ، به همراه لوگوی شرکت شما را به صورت متوالی به ذهن استفاده کننده تزریق می کنند.

به نظر می رسد که وجه مشترک همه این هدایای تبلیغاتی این واقعیت باشد و آن هم چیزهایی هستند که می توانند هر روز توسط بسیاری از مردم و بخصوص کارمندان یک مکان خاص مورد استفاده قرار گیرند.

این وسایل بسیار متنوع اند و به شما اجازه می دهند هر پیام بازاریابی که می خواهید را به روی آنها سوار کرده و برای طیف وسیعی از صنایع و بخش ها ارسال کنید.

بنابراین شما چه در صنف پزشکی باشید یا تولید و یا کسب و کارهای مربوط به سرگرمی، می توانید از یک کارت ویزیت منحصر به فرد بهره مند شوید که به شما کمک می کند جلوتر از رقبا بایستید و خود را معرفی کنید.

این کارت های تجاری چیزی نیستند جز هدایای تبلیغاتی خاص.

 

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X