حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نمایشگاه های مهم انگلیس در سال ۲۰۱۹ و هدایای تبلیغاتی خاص برای آن

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

شرکت در نمایشگاه های تخصصی، یک راه عالی برای جذب مشتریان جدید و یک روش موثر در ایجاد ارتباط با سایر کسب و کارها است. نمایشگاه ها یک پلتفرم کامل برای جذب مشتریان بالقوه هستند و شما می توانید با نمایش مناسب محصولات خود توجه مشتریان هدف را جلب کنید. همچنین نمایشگاه ها راهی برای ارتباط با اشخاصی که خیال می کنند با کسب و کار شما کاری ندارند فراهم می کند.

اگر مدیر یک کسب و کار باشید این رویدادها به شما کمک می کنند تا مشتریانی که دوست دارند ارتباط شخصی با شما داشته باشند شما را ببینند و شانس به دست آوردن بازخورد واقعی بر روی محصولات خود را خواهید داشت علاوه بر ایجاد آگاهی از برند، نمایشگاه به شما این امکان را می دهد که درک بهتری از بازار خود به دست آورید و رقبای خود را شناسایی کنید. اگر یک کسب و کار داشته باشید با شرکت نکردن در نمایشگاه های متعدد مطمئنا به خودتان آسیب وارد می کنید در اینجا برخی از شرکت های مهم تجاری در سال ۲۰۱۹ گرد هم می آیند.

South West Business Expo: 20th November

این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری در جنوب غربی و مقصدی برای رشد و رونق تجاری است. این برنامه فرصتی را برای تشکیل شبکه های کاری با انواع مشاغل دیگر، مشاوره و پشتیبانی از سازمان ها و همچنین سخنرانی افراد موفق در این زمینه به شما در رشد کسب و کارتان کمک می کند. نمایشگاه تجاری جنوب غربی  فرصتی است برای فروش به هزاران کسب و کار مشتاق و رو به رشد.

شما می توانید در نمایشگاه ها مشتریان جدید پیدا کنید، محصولات و خدمات جدید عرضه کنید به سازمان‌های هدفمند برسید، تصویر برند خود را بسازید و روابط با مشتریان و بازارهای جانبی را به جهت رسیدن به مخاطبین هدف خود بسازید.

این نمایشگاه تجاری در جنوب غربی شهر اکستر انگلستان برگزار خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

تزیین کردن میز نمایشگاه با هدایای تبلیغاتی فریبنده یک راه عالی برای جذب مشتریان بالقوه با اطلاعات مفید است همچنین به یادآوری برای افزایش درک برند شما کمک شایانی می‌کند. این هدایا به تصمیم نهایی برای خرید کمک می کنند و بسیار موثر تر از کاتالوگ ها و سایر لوازم تبلیغاتی سنتی هستند. این هدایا باعث می شود افراد به میز شما نگاه دقیق تری داشته باشند و با استفاده از این تبلیغ فیزیکی بعد از پایان نمایشگاه نیز برند شما را در ذهن نگه می دارند.

در این مقاله برخی از رایج ترین هدایای نمایشگاهی به همراه توضیح مختصری در رابطه با آنها آورده شده است.

ساک های تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
ساک تبلیغاتی

اگرچه این وسیله از وسایل اصلی هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیست اما یکی از نمونه های کلاسیک است که مردم به راحتی نمی توانند از کنار آن عبور کنند. این کیسه ها معمولاً از جنس پنبه با کیفیت بالا ساخته شده اند تا بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرند. مطمئن باشید که  اگر این ساک ها فروشی بود هیچ کس دوست نداشت که یکی از آنها را بخرد اما با طراحی تجاری و یا طرح های چاپ شده روی کیسه ها نام تجاری شما در ذهن مشتری باقی خواهد ماند چون آنها هر جا که می روند این کیف را با خود حمل می کنند و محدودیتی برای استفاده از آن ندارند.

جاکلیدی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارزان
جاکلیدی تبلیغاتی

معمولا این وسایل از سه قسمت تشکیل شده اند گیره یا قلابی برای وصل کردن آنها به شلوار یا حلقه جا کلیدی، قسمتی برای تبلیغ برند شما و قسمتی برای وصل کردن این دو به همدیگر که معمولاً از زنجیر های فلزی استفاده می شود.

بعضی از افراد در سوپر مارکت ها یا سایر کسب و کارها که با مردم عادی سر و کار دارند ایده جالبی برای استفاده از این هدایای تبلیغاتی دارند و آن هم اینکه به ازای پول خورد یا باقی مانده پول خرید این وسیله را آن ها هدیه می دهند البته به ازای هر چند خریدی که انجام می دهند. انجام این کار دو مزیت دارد یکی اینکه شما علاوه بر فروش محصولاتتان وسیله دیگری نیز به آنها فروخته اید و دوم اینکه هدیه ای را با آنها می دهید که نام فروشگاه شما را در ذهنشان ماندگار خواهد کرد. لوگوی شما در دیده شدن این وسیله بسیار موثر است پس در طراحی لوگو نیز حتماً دقت کافی داشته باشید.

جا کارتی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی خلاقانه
جاکارتی تبلیغاتی

این روزها کارت بلیت ها بسیار مورد استفاده مردم قرار می گیرند و این یک اصل غیرقابل انکار در زندگی شهری است که شما حتما باید از این کارت بلیط ها برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید دانستن این نکته خالی از لطف نیست که این کارت بلیط ها به راحتی توسط هکرها و کلاهبرداران، قابل کپی شدن است به طوری که با دستگاه های مخصوص و فقط با نزدیک شدن به شخص می‌توانند تمام موجودی کارت ها را به کارت دیگر کپی کنند که این کار مطمئناً برای شما دردسر های زیادی را خواهد داشت.

روش جلوگیری از این نوع کلاهبرداری ها استفاده از جاکارتی تبلیغاتی می باشد. استفاده از جاکارتی تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد که به وسیله ی یک محافظ ارزان به راحتی خود را در مقابل این کلاهبرداران بیمه کنید. حال این وسیله ارزشمند را می‌توانید به وسیله نام تجاری خود به چاپ برسانید تا هر بار که شهروندان کارت خود را برای انجام تراکنش بیرون می آورند توسط مشتریان بالقوه مشاهده شود.

همانطور که شما برای کارت خود از رمز اول و برای خریدهای اینترنتی از رمز دوم استفاده می کنید برای کارت بلیت نیز لازم است که از وسایل  امنیتی استفاده کنید. این وسیله امنیتی چیزی نیست جز یک جاکارتی تبلیغاتی ارزان.

مطمئن باشید که هدیه دادن یک جاکارتی در نمایشگاه ها به دیده شدن برند شما در نمایشگاه های تخصصی کمک خواهد کرد.

پیام گرافیک تولید کننده انواع جاکارتی تبلیغاتی و کیف مدارک و جلد بیمه نامه است. برای سفارش هدایای تبلیغاتی خود می‌توانید با مشاوران پیام گرافیک در ارتباط باشید.

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X