حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

۵ دلیل موثر برای انتخاب انواع مختلف خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی یک راه عالی برای تبلیغ شرکت شما است و به طرز محسوسی برند شما را در میان عموم مردم به نمایش می گذارند. ما قبلاً در مقاله “هدایای تبلیغاتی ارزان و راهنمای ترکیب ۳ مورد آنها با یکدیگر” در مورد اینکه چرا خودکارهای تبلیغاتی پایانی ندارند بحث کرده ایم.

و باز هم به این نکته باور داریم که خودکار تبلیغاتی هیچ وقت قدیمی نخواهد شد و آینده روشنی خواهد داشت در اینجا چند دلیل وجود دارد که این وسیله برای بالا بردن آگاهی از برند عالی است.

خودکار تبلیغاتی در تبلیغات میدانی موثر است

هنگامی که به اشکال سنتی تبلیغات مانند انتشار کاتالوگ ها و بروشور ها و بیلبورد های نمایشگاهی می ‌نگریم می بینیم که این روش ها تنها در صورتی موثرند که مشتریان بالقوه برای دیدن مکانی یا نمایشگاهی به محل مورد نظر برود. حتی اگر کسی به یک کاتالوگ تبلیغاتی نگاه هم کند و به دقت آن را مطالعه کنند بعد از مدت کوتاهی آن را فراموش خواهد کرد. اما در مورد خودکار تبلیغاتی این طور نیست.

خودکارها به طور مداوم در دیدرس کارمندان  و یا کسانی که از جلوی میز کارمندی عبور می‌کنند هستند. اگر نام تجاری شما بر روی این خودکار ها چاپ شود بسیار کاربردی خواهد بود. آنها به طور مداوم کسب و کاری که شما در آن فعال هستید را یادآوری می‌کنند و مطمئن باشید زمانی که آنها نیاز دارند از خدمات شرکتی یا از محصولات فروشگاهی خرید کنند شرکت شما اولین نمادی خواهد بود که آن ها به خاطر می آورند زیرا به صورت مداوم از محصولات تبلیغاتی شما استفاده کرده اند.

خودکار تبلیغاتی ارزان
خودکار تبلیغاتی

همیشه در هنگام نیاز در دسترسند

مردم همیشه به دنبال خودکار هستند و معمولاً آن ها را خیلی سخت پیدا می کنند یعنی شما اساساً هرگز نمی توانید به اندازه کافی خودکار داشته باشید.

چه پشت میز باشد چه در کیف یا حتی در داخل ماشین خودکار وسیله ای بسیار مفید است و همه افراد دوست دارند که یکی از آنها را در نزدیکی خود داشته باشند.

این وسیله شاید به نظر یک محصول تبلیغاتی ساده به نظر برسد اما زیبایی و کارآیی آن همراه با افتادگی بیش از حد این محصول همراه است.

آنها ساده هستند اما مردم فقط نمی توانند به اندازه کافی از آنها بهره مند شوند. مطمئناً شما وقتی بازخورد هدیه دادن این خودکارهای تبلیغاتی را به مشتریان جدید و مشتریان قدیمی می بینید شگفت زده خواهید شد. شگفت زده از این بابت که متوجه می شوید این هدایا چقدر نزد مشتریان محبوب هستند وتاثیر خوبی روی آن ها گذاشته اند.

خودکار تبلیغاتی
خودکار تبلیغاتی

 

به راحتی توزیع می‌شوند

این هدایای تبلیغاتی  به علت کوچکی ، باریکی و سبکی قابلیت این را دارند که مقدار زیادی از آنها را به مکان های مختلف مانند یک نمایشگاه بیاورید. می توانید آن ها را روی یک میز برای دسترسی آسان افرادی که از جلوی غرفه شما عبور می کنند قرار دهید یا آنها را درون یک کیف تبلیغاتی قرار دهید تا مردم هنگامی که به صحبت های شما گوش دادند یا از غرفه شما دیدن کردند به آنها هدیه کنید. ممکن است صدها بسته از این وسایل را در مدت زمان کوتاهی بین افراد زیادی پخش کنید.

بی اندازه کاربرد اند

استفاده از این اقلام تبلیغاتی مفید هستند و به همین دلیل است که از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. از تیشرت گرفته تا در باز کن بطری ، از آهنربا و مگنت گرفته تا پیکسل های کوچک و بزرگ ، همه به یک هدف خاص خدمت می کنند و آن استفاده شدن توسط هدیه گیرنده است. اما این روزها چطور می توان وسیله ای را پیدا کرد که به صورت تضمینی مورد استفاده کاربر قرار گیرد؟! این سوال برای این است که اکثر هدایای تبلیغاتی به علت کاربردی نبودن آن ها به داخل کشو ها پرتاب می شوند و تا زمانی که نیازی به آنها پیدا نکنیم آن ها را نمی بینیم.

باور کنید که این نوشته یک مقاله تبلیغاتی برای فروش بیشتر خودکار تبلیغاتی به شما نیست ما قصد داریم که شما را با وسیله ی آشنا کنیم که در هر جایی قرار بگیرند مطمئناً استفاده خواهند شد و واقعاً مردم آنها را می بینند پس شما با وسیله ای طرفید که به طور منظم استفاده می شود.

خودکار تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی – خودکار تبلیغاتی بیک

جایگزین مناسب برای کارت ویزیت هستند

اغلب کارت های ویزیت چشم شما را می گیرند احتمالش زیاد است که این اتفاق بیفتد اما نه خیلی زیاد مگر اینکه طراحی به طور خاص قابل توجه باشد کارت های ویزیت یکی از آن چیزهایی هستند که در تئوری ایده خوبی به نظر می‌رسند اما در حقیقت ۹۹ درصد از کارت هایی که به دست ما می رسند بدون هیچ فکر دیگری دور ریخته می‌شوند و به زباله تبدیل می شوند.

خودکارهای تبلیغاتی می‌توانند با همان اطلاعاتی چاپ شوند که شما در یک کارت ویزیت چاپ می کنید. مانند نام شرکت، آدرس، شماره تلفن و آدرس وب سایت خود بنابراین نه تنها شما اطلاعات خود را در اختیار مشتریان احتمالی قرار خواهید داد بلکه برخلاف کارت ویزیت، خودکارهای تبلیغاتی هیچ گاه تا پایان عمر خود به سطل آشغال نخواهند رفت.

آنها در هر زمانی که دست مردم هستند به مردم این نکته را گوشزد می‌کنند که اولین انتخاب برای خدماتی که در ذهن آنهاست برند شماست و شماره تلفن شما را در دسترس آنها قرار می دهند.

خودکار تبلیغاتی
خودکار تبلیغاتی چند رنگ

 

شرکت پیام گرافیک تولید کننده انواع خودکارهای تبلیغاتی است که با دستگاه های پیشرفته خود می تواند انواع نیازهای تبلیغاتی شما را در زمینه خودکارهای تبلیغاتی برطرف نمایند برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X