حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

۸ نکته کلیدی برای خرید بهترین کیف مدارک مردانه

کیف مدارک چرم

[vc_row 0=””][vc_column][vc_column_text 0=””]بیمه نامه ها یکی از ارزشمند ترین اسنادی هستند که هر فرد می تواند در طول زندگی خود داشته باشد. امروز جمله زیبایی را در اینستاگرام خواندم که نوشته بود : “شما ماشین خود را بیمه می کنید چون می دانید این کار بسیار مهم است ولی هنگامی که مریضی و یا سالمندی به سراغ شما می آید مجبورید که ماشین خود را بفروشید”. تا الان که من این مطلب را مینویسم به جرات می توانم بگویم : با وجود اینکه در میانه سال ۱۳۹۸ هستیم ولی عده ای هنوز از بیمه ها فراری اند. بیمه ها در کشورهای توسعه یافته چنان ارزشمند قلمداد می شوند که یکی از نیازهای اساسی هر فرد در این کشورهاست. پس وجود بیمه نامه برای هر شخص چه فردی ، مثل بیمه عمر ، و چه برای وسایل زندگی مانند بیمه شخص ثالث اتومبیل امری جتناب ناپذیر است. اما باید به این نکته توجه داشت که برای نگهداری این اوراق با ارزش نیز باید فکری کرد. در اینجاست که ما به شما استفاده از جلد بیمه نامه و خصوصا کیف مدارک ماشین را توصیه می کنیم. همه ین نوشته سعی دارد تا شما را با انواع کیف مدارک مردانه آشنا کند.

شاید وجود یک جلد بیمه نامه در کنار کیف پول شما کاری بیهوده به نظر برسد ولی جواب این است که اتفاقا با پیشرفت تکنولوژی کم کم استفاده از اسکناس های کاغذی در میان عامه مردم کم رنگ تر شده و جای خود را به کارت های اعتباری می دهند. پس ما به وسیله ای احتیاج داریم که فضای کافی برای مدارک خودرو و کارت های اعتباریمان داشته باشد.

جلد بیمه نامه چیست؟

به طور کلی جلد بیمه نامه یا جلد مدارک ، کیف های با ضخامت کمی هستند که هدف آنها نگهداری مدارک بیمه ای ما است. خواه این مدارک بیمه نامه خودرو باشد که باید از جلد بیمه نامه ثالث برای آن استفاده کرد، خواه مدارک بیمه عمر باشد که باید از جلد بیمه عمر که غالبا به صورت کلاسور چرمی هستند استفاده کرد.

انواع جلد مدارک تبلیغاتی

جلد مدارک چرم

دنیای تبلیغات از هر وسیله ای برای نشان دادن برند شما به مشتریان استفاده می کند و در این میان نگهداری از وسایل و مدارک اشخاص نیز ابزاری برای تبلیغات صنوف مختلف شده است. انواع هدایای تبلیغاتی بیمه ای و کیف مدارک مردانه وجود دارند که در زیر به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

کیف کارت عابر بانک

کسانی که در منزل خود از ماهواره استفاده می کنند امکان ندارد که تبلیغات کیف کارت های عابر بانک را به یاد نیاورند. کیف های پلاستیکی خشک و بی کیفیتی که با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسیدند. هدف از ساخت این کیف ها نگهداری از تعداد بالای کارتها بود که اگر به اطراف خود نگاهی بیندازید تقریبا با فروش بالای این محصول، دیگر کسی از آن استفاده نمی کند. زیرا این وسیله بسیار بی کیفیت و نامناسب برای هدفی بود که برای آن طراحی شده بود.

اما با گذشت زمان و با استفاده از چرم طبیعی و چرم مصنوعی محصولاتی به بازار آمدند که نیاز مشتریان برای نگهداری از کارت های اعتباریشان را برطرف کردند. این محصول چیزی نبود جز کیف کارت اعتباری که در دو نوع معمولی و تبلیغاتی روانه بازار شدند.

استفاده از این وسیله برای تبلیغات یک روش ساده و کم هزینه برای موسساتی است که می خواهند برند خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنند.

کیف کارت عابر بانککیف دسته چک

این محصول بیشتر از مصرفی بودن جنبه زینتی دارد و در مطلبی مفصل درمورد آن گفته شده است. دسته چک نماد یک کاسب و یک مدیر است و مطمئن باشید داشتن کیف دسته چک به اعتبار و پرستیژ یک مدیر خواهد افزود.

کیف مدارک

شاید ظاهر این کیف با محصولات دیگر مانند کیف کارت عابر بانک یا کیف کارت های اعتباری یکسان باشد ولی فرق آن را کسانی متوجه می شوند که کارت ماشین آنها داخل کیف های معمولی جا نمی شود!

تعدادی از مدارک ماشین اندازه ای بزرگتر از کارت های معمولی دارند و همین نکته باعث می شود تا بیمه شخص ثالث یا کارت ماشین قدیمی در آن جا نگیرد. در اینجاست که جلد مدارک ارزش خود را نمایان می کند.

نکاتی در مورد استفاده و انتخاب کیف مدارک مردانه

کیف کارت عابر بانک

کیف مدارک خودرو در دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی در بازار موجود است . البته نمونه طبیعی آن بسیار اندکی کمیاب است ولی کیف مدارک با چرم مصنوعی به وفور در بازار یافت می شود.

چگونه چرم طبیعی را از مصنوعی تشخیص دهیم؟

باید اعتراف کنیم که تشخیص این مورد کار ساده ای نیست و احتیاج به تجربه و تخصص دارد ولی بعضی نشانه های چرم طبیعی برای افراد عادی نیز قابل تشخیص است مانند:

چین و چروکی که روی ورق چرم طبیعی وجود دارد. اگر محصولی که در دست گرفتید با ادعای اینکه چرم طبیعی است و قیمت ارزانی دارد و از طرفی صاف و یک دست است باید بدانید که این نیرنگ فروشنده به شماست زیرا فقط کمتر از ۵ درصد چرمهای دنیا هستند که با فرآوری مخصوصی که می شوند قابلیت یک دست شدن را دارند و ازطرف قیمت گزافی به همراه دارند.

فضای کافی برای کارت ها داشته باشد

کیف مدارک مردانههمه ما به طور معمول در چند بانک مختلف حساب داریم و همچنین چندین کارت اعتباری هدیه و بلیط مترو و کارت های دیگر را با خود حمل می کنیم. به طور قطع باید موردی را انتخاب کنیم که علاوه بر زیبایی بدنه آن از برگه های داخلی بیشتری نیز بهره ببرد. این برگه ها معمولا هر کدام چهار کارت را در خود جای می دهند.

جنس داخل کیف مدارک را جدی بگیرید

فروشنده و تولید کننده جلد مدارک اکثرا به کیفیت رویه بیرونی کیف مدارک بسنده می کنند و از جنس چرم استفاده شده در داخل جلد مدارک غافل می شوند. استفاده از چرم مرغوب در صفحات داخلی به افزایش عمر کیف مدارک کمک شایانی خواهد کرد.

گوشه کیف مدارک نباید تیز وزاویه دار باشد

نکته ی خیلی ریز اما مهم در مورد کیف پول و کیف مدارک چرمی این است که این لوازم اصلا نباید گوشه های زاویه دار داشته باشند چون به هنگام خارج کردن آنها از جیب شلوار یا کت ممکن است که به پارچه جیب گیر کنند و راحت بیرون نیایند.

زیپ داخل جاکارتی را فراموش کنید

جاکارتی تبلیغاتیاین نکته را در مورد جاکارتی و کیف پول و جلد مدارک همیشه در نظر داشته باشید که این وسایل هرگز نباید جیب زیپ دار داشته باشند. وجود زیپ در این وسایل تنها به حجیم شدن و جاگیری آن ها کمک می کند و باعث می شود وقتی کیف پول را در جیب خود قرار می دهید یک دستی لباس شما را به هم بریزد.

انواع جلد مدارک تولیدی در پیام گرافیک

کارخانه پیام گرافیک با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با بهره گرفتن از نیروهای متخصص در زمینه تولید جلد مدارک و جلد بیمه نامه اقلام خود را با نام ها و مدلهای تجاری زیر عرضه می نماید:

 • جلد بیمه شخص ثالث یوف ساده
 • جلد بیمه شخص ثالث چرم لوکس
 • جلد بیمه شخص ثالث چرم ماموت
 • جلد بیمه شخص ثالث طلقی آستردار
 • جلد بیمه شخص ثالث طلقی
 • جلد بیمه شخص ثالث دور دوخت دو لتی
 • جلد بیمه شخص ثالث دور دوخت سه لتی
 • جلد بیمه شخص ثالث چرم طرح غزال
 • جلد بیمه شخص ثالث چرم کویری
 • کیف مدارک مردانه ثالث ایتالیایی
 • جلد بیمه شخص ثالث دور دوخت غزال
 • جاکارتی طلقی
 • جلد (جاکارتی) طلق ساده
 • جلد بیمه بدنه طلقی دسته چکی
 • جلد بیمه بدنه کویری دسته چکی
 • جلد بیمه بدنه یوف دسته چکی
 • جلد بیمه بدنه غزال دسته چکی
 • جلد بیمه بدنه ماموت دسته چکی
 • جلد بیمه عمر یوف
 • جلد بیمه عمر لوکس
 • جلد بیمه عمر غزال
 • جلد بیمه عمر کلاسوری
 • جلد بیمه عمر ماموت کلاسوری
 • جلد بیمه عمر پالتویی با چرم ناژ و مدل لوکس
 • جلد کارت سوخت لوکس
 • جلد کارت سوخت یوف

هر کدام از این محصولات به همراه هدایای تبلیغاتی دیگر در فروشگاه پیام گرافیک قابل مشاهده و قابل سفارش هستند.

تولید جلد مدارک[/vc_column_text][vc_column_text]

محصولات پیشنهادی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X