حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نظر شما در مورد این ۴ مورد از تبلیغات بیرونی چیست؟

سررسید نفیس

زمانی که بیشتر مردم در رابطه با آیتم های تبلیغاتی فکر می کنند احتمالاً تصاویری از خودکار، لیوان و سایر کالاهای مربوط به ادارات را به ذهن می آورند. دلیل خوبی هم برای این کار وجود دارد. اکثر شرکت ها هنوز از این اقلام به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند.

اما همیشه اینطور نیست در پیام گرافیک ما به این نتیجه رسیده ایم که تبلیغات بیرون از محیط کسب و کار نتایج بسیار بهتری برای تبلیغ کننده دارد. برخی از این فرصت ها برای تبلیغ نشان تجاری شما خارج از محدوده کاری تان است و نکته دیگر در رابطه با آیتم های تبلیغاتی نشان دادن شخصیت برند شما و جامعه هدف شرکت شما در انتخاب هدایای تبلیغاتی است.

در مقاله زیر لیستی از هدایای تبلیغاتی که می تواند تمام سال توسط افراد مختلف استفاده شود قرار دارد بعضی از این هدایا و نه تنها قابلیت تطبیق پذیری با کاربران را دارند بلکه می توانند در سراسر سال نیز مورد استفاده قرار گیرند.

تبلیغات زیر باران

چتر تبلیغاتی
چتر تبلیغاتی

اگر چه استفاده از چتر ممکن است به روزهای بارانی محدود شود اما همیشه کمبود آن در شمال کشور و مناطق بارانی حس می شود. چتر ها این قابلیت را دارند که لوگوی شما را به طرز زیباتری زیر باران به مردم نشان دهند.

استفاده از این وسیله این حس را به بینندگان منتقل می کند که شرکت شما فرد زیر چتر را تحت حمایت خود قرار داده است و این لوگوی شماست که به طرز قابل توجهی در کانون توجه قرار خواهد گرفت. برخلاف اکثر کالاهای تبلیغاتی دیگر، یک چتر برای نشان دادن آرم خود یک ناحیه چاپ بزرگ دارد.

به یاد داشته باشید که چتر های تبلیغاتی فقط برای آب و هوای نامناسب استفاده نمی شوند. بعضی چند های بزرگ مانند چتر گلف می تواند در روزهای آفتابی نیز استفاده شود و نشان تجاری شما را در نور روز در معرض دید عموم قرار دهد.

تبلیغات با کیف

چاپ سالنامه
ساک تبلیغاتی

برای چند لحظه فعالیت های زیر را در نظر بگیرید: ورزش، مدرسه، استخر، سفر یا خرید. به نظر شما چه وسیله مشترکی بین این فعالیت ها وجود دارد؟

به نظر من جواب یک ساک است یک ساک یا کیسه ای که وسایل مورد نیاز خودمان را داخل آن قرار دهیم مانند لباس یا سایر اقلام ضروری.

بعد از لباس و تیشرت کیسه های تبلیغاتی محبوب ترین محصول تبلیغاتی هستند. آنها قطعاً در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرند و مصرف کنندگان تمایل دارند به مدت زمان طولانی تری از آنها نگه داری کنند.

اگر این وسیله به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده شوند بدین معنی است که مشتریان وسیله ای دریافت کرده اند که بسیار برای آن ها کاربردی است. شرکت پیام گرافیک قادر است تا انواع ساک و کیف های تبلیغاتی را در رنگ ها و اندازه های مختلف برای طیف گسترده ای از مردم طراحی و تولید نماید.

تابلوهای تبلیغاتی متحرک

طبق تحقیقات انجام شده موثر ترین هدایای تبلیغاتی لباس ها هستند. این وسایل به قدری مهم اند که یکی از گران قیمت ترین روش های تبلیغات، استفاده از لباس های تبلیغاتی برای ورزشکاران حرفه ای است.

یک ورزشکار حرفه ای که لباسی با لوگوی شرکت تجاری شما پوشیده است و یا شخصی که در محیط ورزشی مشغول است، این افراد بهترین ابزار برای تبلیغات شما هستند زیرا از نظر روان شناختی این حس را به بیننده منتقل می کنند که این برند قابل اطمینان است و می شود از آن خرید کرد یا خدماتمان را به او سپرد.

بطری های آب هوشمند

بطری آب تبلیغاتی
بطری آب تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی به احتمال زیاد در داخل دفتر های اداری استفاده می شوند جایی که بدون شک مصرف زیادی دارند. اما بطری های آب تبلیغاتی با صاحبان خود سفر می کنند، به باشگاه می روند، در اواخر هفته احتمالاً پیاده روی یا دوچرخه سواری می روند و یا احتمالاً به پیک نیک یا سینما برده می شوند. به عبارت دیگر آنها به علت اینکه کاربرد زیادی دارند بیشتر دیده می شوند.

اگر شما یک شرکت ورزشی هستید ایده بطری آب تبلیغاتی هیچ رقیبی برای برند شما ندارد.

نیمی از فعالیت های تبلیغاتی نشان دادن لوگوی شما و معرفی محصولات و خدماتتان است است. به همین دلیل مردم می توانند یکی از از ابزارهای تبلیغاتی شما باشند. به این صورت که آنها وسایلی که از شما برای تبلیغات و به عنوان هدیه دریافت کرده اند را در محیطی خارج از محیط کاری شما به نمایش می گذارند و همین باعث بزرگنمایی و شناخته شدن برند شما می شود. در نتیجه باعث فروش بیشتر شما خواهد شد.

شرکت پیام گرافیک قادر است تا در زمینه چاپ انواع سررسید و سالنامه از نوع سررسید نفیس و سررسید ارزان به مشتریان گرامی خدمت رسانی کند. خدمات اختصاصی چاپ افست و چاپ سررسید اختصاصی از دیگر فعالیت های کارخانه ما می باشد.

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X