حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شناخت شخصیت از روی خودکاری که استفاده می کنید

هدایای تبلیغاتی

ممکن است این مقاله کمی سبک و بی مصرف به نظر برسد اما ما مطمئنیم که نوع خودکاری که استفاده می کنید می تواند اطلاعات زیادی در رابطه با شخصیت درونی شما ارائه دهد.

انتظار می رود در پایان این مقاله خودتان را در یکی از دسته های شخصیتی زیر که از نوع خودکار شما کاوش شده است پیدا کنید.

خودکارهای ساده و کشیده

خودکار تبلیغاتی ارزان
خودکار تبلیغاتی ساده و ارزان

معمولاً کسانی که از این خودکارها استفاده می کنند شخصیتی ساده و امن دارند تحقیقات ثابت کرده که کسانی که از خودکار های ساده استفاده می کنند درونی ساکت و آرام دارند و به راحتی می توانید با آنها دوست شوید.

ماژیک های رنگارنگ برای نوشتن

نوشته های شما نقشه ذهنی شماست و می توان از نوع نوشته تان شخصیت کلی شما را حدس زد همچنین استفاده از رنگ ها نقشه کلی بهتری از شما ارائه می دهد اگر یک قلم یا ماژیک خوب دوست دارید، ۱۰۰ درصد روحی خلاق و فعال دارید. شما نیروی محرک برای الهام گرفتن دیگران هستید هرگز اجازه ندهید کسی بر روی استعداد شما تمرکز کند و آن را منحرف سازد.

گیفت تبلیغاتی
ماژیک تبلیغاتی

عاشقان خودکار قرمز

صحنه ای را تصور کنید که در اواخر یک روز کاری یکی از همکارانتان با برگه هایی نزد شما می آید و از شما درخواست می کند که اشتباهات اسنادی که در دست دارد را پیدا کنید. این اتفاق به این دلیل افتاده است که آنها موقع کار بر اثر پرخوری اشتباهات متعددی انجام داده اند و شما ملزم هم به رفع اشتباهات آنها هستید.

شاید کمی دردناک به نظر برسد ولی اگر شما از خودکار قرمز استفاده می کنید و آن را دوست دارید می توانید با پیدا کردن اشتباهات آنها و علامتگذاری آنها روح خود را به پرواز در بیاورید اگر عاشق رنگ قرمز در خود کارها هستید شخصیتی ریزبین و اصلاح کننده دارید. جهان به افرادی مانند شما نیاز دارد زیرا شما موتور محرک یک مجموعه هستید.

خودکار های دوکاره و چندکاره

اگر داشتن یک خودکار که در قسمت انتهای آن ماژیک هایلایتر تعبیه شده است به شما حس خوبی می دهد مطمئناً شما یکی از اعضای محترم شرکت تان هستید. این لقب به این خاطر به شما تعلق می گیرد که احساس می شود شما به نوشته هایتان اعتماد دارید و مایلید نکات مثبت آن را در معرض دید دیگران قرار دهید.

خودنویس، شهروند با کلاس بالا

شما یک نویسنده ظریف و تیز بین هستید و از پیچیدگی های نوشتن لذت می برید تقریباً غیر ممکن است که نوشته های شما توسط افراد معمولی کشف شود. اما این خوب است شما به طور پنهانی از این واقعیت لذت می برید که افراد باید بیایند و از هر کلمه ای که شما نوشته بودید سوال کنند. اگر به همین رویه ادامه دهید مطمئناً موفقیت در نزدیکی شما خواهند بود.

پیام گرافیک ارائه دهنده انواع متد های تبلیغاتی با تمرکز بر روی تولید جلد مدارک و جلد بیمه نامه وسایل و ملزومات نمایندگان بیمه آماده خدمتگزاری به مشتریان محترم می باشد.

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه
X