منو

مشــاوره رایــگان - ٠٢١٦٦٧٨٣٩٠٠

درباره ما

شرکت مشاور ارتباطات پيام – اسرا با نام تجاری پيام و در سال ۱۳۷۸با توجه به نیاز صنعت بيمه به منظورتبليغات و مدیریت اسناد و مدارک بيمه اي و با هدف تولید انواع لوازم اداری، و هداياي تبليغاتي تاسیس گردید.
پيام با سرلوحه قراردادن کیفیت عالی، قیمت مناسب و رضایت مشتری هم اکنون به عنوان یکی از تولید کنندگان مورد اعتماد ایرانی در میان سازمانها،و شرکت ها و مراکزبيمه اي و نمايندگان بيمه به شمار آمده و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.
پيام با راه اندازي سامانه خريد انلاين درصدد ايجاد سرعت و كيفيت و قيمت مناسب جهت مشتريان مي باشد .
ما ادعا نمی کنیم که بهترین تولید کننده جلد بيمه و جلد مدارک هستیم، اما افتخار می کنیم که بهترین ها همیشه پيام را انتخاب می کنند.
در هر زمان و هر مکان سخن از جلد بيمه و كاور اسناد بيمه اي به میان می آید محصولات پيام یکی از بهترین گزینه های محافل بيمه اي و شركتهاي مذكور محسوب می گردد.

شرکت مشاور ارتباطات پیام با تولید روزانه بیش از ۳۰هزار جلد بیمه نامه برای نمایندگان بیمه شرکت های مختلف از جمله ؛ بیمه ایران ، بیمه آسیا ، بیمه دانا ، بیمه البرز ، بیمه کارآفرین ، بیمه پاسارگاد ، بیمه پارسیان و… تحت عنوان جلد بیمه نامه شخص ثالث ، جلد بیمه نامه عمر ، جلد بیمه نامه بدنه و… فعالیت گسترده می نماید.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

در همین راستا شرکت ایمنی شناسی اسراء (پیام گرافیک ) با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود سعی بر آن داشته تا همگام با شیوه های نوین دنیا نسبت به ایجاد روشهای مطمئن و سریع در امر خریدهای اینترنتی اقدام کرده باشد.

به اطلاع می رساند کارشناسان ما همه روزه به غیر از ایام تعطیل آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشند.

X
مشاوره آنلاین

مشاورین ما در حال حاضر آنلاین نیستند. اما شما می توانید یک ایمیل به ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

سوالات خود را مطرح نمائید

برای شروع گفتگو اینتر بزنید